lenguage baloon

Podatki

i zasiłki

Dział podatkowy powstał przede wszystkim z myślą o osobach pracujących za granicą jak i jednoosobowych firmach zagranicznych, które bardzo często nie potrafią lub nie wiedzą jak i gdzie w innym kraju pozyskać świadczenia lub rozliczyć podatek dochodowy i uzyskać zwrot podatku.

Współpracę z nowym zleceniodawcą rozpoczynamy zawsze od pozyskania niezbędnych dokumentów. Listę krajów w których pomagamy przy rozliczeniu, znajdą Państwo w poszczególnych działach.

Zwrot podatku

Zasiłki

Usługi dodatkowe

Analiza rynku

Analizujemy tę część rynku Europejskiego, która najbardziej Państwa interesuje. Pomagamy w podejmowaniu właściwych decyzji oraz w pozyskaniu świadczeń jak i zwrotów podatków z różnych karjów. Jeżeli chcą Państwo rozliczyć się za granicą, jesteśmy w stanie przeprowadzić dla państwa całą proceduręanalizę rozliczenia padatku. Świadczymy również usługi w zakresie pomocy w pozyskaniu świadczeń w różnych krajach Europy.

Zleć nam tłumaczenie.

Wypełnij formularz

Stworzyliśmy serwis Zamówienia online z myślą o naszych klientach. W prosty i łatwy sposób można wysłać zapytanie oraz złożyć zlecenie.

Zostań naszym

Partnerem franczyzowym

Przekażemy Państwu szczegółowe dane dotyczące współpracy w sieci franczyzowej i wytłumaczymy, jak funkcjonuje profesjonalna agencja tłumaczeniowa...

Dane kontaktowe
Wybierz oddział najbliżej Ciebie

Agencjatlumaczen.pl
Stary Rynek 95, II piętro
61-772 Poznań

kom. +48 506 994 121
tel./fax +48 (61) 855 11 54
poznan@agencjatlumaczen.pl

Szybki kontakt
Wszystkie pola są wymagane