Musisz przetłumaczyć dokumenty na język angielski? Skorzystaj z profesjonalnego tłumacza!

W dzisiejszych czasach prawie każdy posiada podstawową wiedzę z zakresu języka angielskiego. Jednak tylko wykwalifikowany i profesjonalny tłumacz daje pewność, że tekst czy dokument zostaną prawidłowo przetłumaczone na język angielski.

Tłumacz języka angielskiego - Gdańsk i okolice

Agencja tłumaczeń z siedzibą w mieście Gdańsk, zapewnia najwyższej jakości tłumaczenia na język angielski. Współpracujemy tylko z doświadczonymi tłumaczami o świetnych opiniach. Nie ma znaczenia jaki tekst masz do przetłumaczenia, czy ma on charakter biznesowy czy może techniczny. Nasz tłumacz podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie.

Tłumaczenie urzędowych dokumentów - zrobi to tylko tłumacz przysięgły języka angielskiego!

Potrzebujesz przetłumaczyć ważne dokumenty, np. potrzebne do studiów lub pracy za granicą? Nasz tłumacz przysięgły języka angielskiego zajmuje się tłumaczeniem m.in. umów, pełnomocnictw, dokumentów celnych, aktów urodzenia czy świadectw i dyplomów. Tłumacz przysięgły uwierzytelnia dokumenty swoim podpisem i urzędową pieczecią. Dodatkowo, tłumacz przysięgły języka angielskiego rejestruje dokument pod odpowiednim numerem w swoim repertorium.

Obsługujemy miasto Gdańsk, ale też okolice oraz całą Polskę - dzięki sprawnemu systemowi zlecania tłumaczeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: tłumacz zwyczajnych dokumentów i pism, a także tłumacz przysięgły języka angielskiego.

tłumaczenia poznań

Zleć nam tłumaczenie.

Wypełnij formularz

Stworzyliśmy serwis Zamówienia online z myślą o naszych klientach. W prosty i łatwy sposób można wysłać zapytanie oraz złożyć zlecenie.

tłumacz poznań

Zostań naszym

Partnerem franczyzowym

Przekażemy Państwu szczegółowe dane dotyczące współpracy w sieci franczyzowej i wytłumaczymy, jak funkcjonuje profesjonalna agencja tłumaczeniowa...

Dane kontaktowe
Wybierz oddział najbliżej Ciebie

Agencjatlumaczen.pl
ul.Leszczynowa 90
80-175 Gdańsk

kom. +48 506 994 121
info@agencjatlumaczen.pl

Szybki kontakt
Wszystkie pola są wymagane