Tłumacz - język niemiecki

Potrzebujesz przełożyć dokumenty na język niemiecki? Skorzystaj z naszej oferty! Wykwalifikowany tłumacz języka niemieckiego przetłumaczy każdy tekst i dokument, zachowując najwyższe standardy i jakość.

Na język niemiecki możemy przetłumaczyć każdy tekst, także ten o charakterze specjalistycznym, jak np. teksty techniczne czy prawnicze. Tłumacz przełoży na niemiecki opis oferty, stronę internetową, życiorys czy artykuł prasowy. Świadczymy także tłumaczenia ustne, działamy głównie na terenie miasta Gdańsk.

Tłumacz przysięgły - Gdańsk i okolice

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego zajmuje się tłumaczeniem oficjalnych dokumentów. Nasi tłumacze przełożą dokumenty z polskiego na niemiecki oraz z niemieckiego na język polski. Tłumacz przysięgły dokona profesjonalnego i uwierzytelnionego tłumaczenia dokumentów takich jak akty notarialne, akty stanu cywilnego czy umowy i sprawozdania podatkowe.

Nasze biuro tłumaczeń znajduje się przy ul. Leszczynowej 90 (Gdańsk). Tłumaczenie możesz nam także zlecić przez internet, używając specjalny formularz. Dokumenty do przetłumaczenia na język niemiecki mogą być w formie skanu, zdjęcia lub pliku.

Zapewniamy najwyższą jakość tłumaczeń, terminowość wykonania zleceń, a także poufność tłumaczonych treści.

tłumaczenia poznań

Zleć nam tłumaczenie.

Wypełnij formularz

Stworzyliśmy serwis Zamówienia online z myślą o naszych klientach. W prosty i łatwy sposób można wysłać zapytanie oraz złożyć zlecenie.

tłumacz poznań

Zostań naszym

Partnerem franczyzowym

Przekażemy Państwu szczegółowe dane dotyczące współpracy w sieci franczyzowej i wytłumaczymy, jak funkcjonuje profesjonalna agencja tłumaczeniowa...

Dane kontaktowe
Wybierz oddział najbliżej Ciebie

Agencjatlumaczen.pl
ul.Leszczynowa 90
80-175 Gdańsk

kom. +48 506 994 121
info@agencjatlumaczen.pl

Szybki kontakt
Wszystkie pola są wymagane