Wiele osób wybiera Norwegię na kierunek emigracji. To powoduje większe zapotrzebowanie na osoby takie jak tłumacz norweskiego czy tłumacz przysięgły języka norweskiego. Tym językiem posługuje się około 5 milionów osób, a w Polsce zaledwie kilkadziesiąt jest dyplomowanymi tłumaczami.

Tłumacz norweskiego - przekład każdego tekstu na język norweski

Tłumacz norweskiego wykona tłumaczenia zwykłe. Przykładem jest przetłumaczenie treści strony internetowej, oferty firmy czy przetłumaczenie CV z języka polskiego na norweski. Tłumaczenie na język norweski jest przydatne jeśli planujesz wyjechać do Norwegii lub chcesz nawiązać współpracę z norweską firmą. Zajmujemy się także tłumaczeniami technicznymi i specjalistycznymi.

Tłumacz przysięgły języka norweskiego zajmuje się tłumaczeniem dokumentów, których norweska wersja musi być oficjalna. Dotyczy to m.in. wszelkiego rodzaju umów, dyplomów szkolnych i uniwersyteckich, aktów notarialnych czy dokumentów samochodowych.

Tłumacz przysięgły języka norweskiego - Gdańsk i okolice

Zastanawiasz się gdzie znajdziesz tłumacza języka norweskiego? Polecamy naszą Agencję tłumaczeń. Gdańsk i okolice to nasz obszar działania, ale obsługujemy też cały kraj za pomocą formularza zleceń online. Zlecenia realizujemy w najkrótszym możliwym terminie, ale z zachowaniem najwyższej staranności i jakości.

tłumaczenia poznań

Zleć nam tłumaczenie.

Wypełnij formularz

Stworzyliśmy serwis Zamówienia online z myślą o naszych klientach. W prosty i łatwy sposób można wysłać zapytanie oraz złożyć zlecenie.

tłumacz poznań

Zostań naszym

Partnerem franczyzowym

Przekażemy Państwu szczegółowe dane dotyczące współpracy w sieci franczyzowej i wytłumaczymy, jak funkcjonuje profesjonalna agencja tłumaczeniowa...

Dane kontaktowe
Wybierz oddział najbliżej Ciebie

Agencjatlumaczen.pl
ul.Leszczynowa 90
80-175 Gdańsk

kom. +48 506 994 121
info@agencjatlumaczen.pl

Szybki kontakt
Wszystkie pola są wymagane