Tłumaczenia na każdy język - Gdańsk i okolice

Potrzebujesz przetłumaczyć dokumenty, pismo urzędowe lub pracę pisemną? Zapraszamy do kontaktu! Nasze biuro tłumaczeń w mieście Gdańsk wykonuje tłumaczenia tekstów i dokumentów we wszystkich językach świata.

Jako biuro tłumaczeń współpracujemy z najlepszymi tłumaczami, którzy są specjalistami w różnych dziedzinach. Dzięki temu masz pewność, że tłumaczenia nie będą zawierać żadnych błędów, merytorycznych czy stylistycznych.

Tłumaczenia przysięgłe - gdy musisz przetłumaczyć oficjalne dokumenty

Współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi, którzy mają odpowiednie uprawnienia. Dzięki temu wykonujemy tłumaczenia przysięgłe. Dokumenty takie jak pisma procesowe, dyplomy, certyfikaty, akty notarialne czy akty stanu cywilnego wymagają poświadczenia przez tłumacza przysięgłego.

Biuro tłumaczeń - tłumaczenia pisemne i ustne

Nasza Agencja Tłumaczeń znajduje się na terenie miasta Gdańsk, przy ulicy Leszczynowej 90. Korzystając z formularza kontaktowego możesz zlecić wycenę tłumaczenia zwykłego lub tłumaczenia przysięgłego. Zajmujemy się także tłumaczeniami ustnymi. Skontaktujemy się z Tobą i omówimy wszystkie szczegóły.

tłumaczenia poznań

Zleć nam tłumaczenie.

Wypełnij formularz

Stworzyliśmy serwis Zamówienia online z myślą o naszych klientach. W prosty i łatwy sposób można wysłać zapytanie oraz złożyć zlecenie.

tłumacz poznań

Zostań naszym

Partnerem franczyzowym

Przekażemy Państwu szczegółowe dane dotyczące współpracy w sieci franczyzowej i wytłumaczymy, jak funkcjonuje profesjonalna agencja tłumaczeniowa...

Dane kontaktowe
Wybierz oddział najbliżej Ciebie

Agencjatlumaczen.pl
ul.Leszczynowa 90
80-175 Gdańsk

kom. +48 506 994 121
info@agencjatlumaczen.pl

Szybki kontakt
Wszystkie pola są wymagane