Zwrot podatku z Wielkiej Brytanii

Zwrot należy się każdej osobie pracującej legalnie na terenie Wielkiej Brytanii. O podatek ten można ubiegać się pod koniec roku podatkowego, który trwa do 5 kwietnia następnego roku kalendarzowego bądź po zakończeniu zatrudnienia, pod warunkiem, że do końca danego roku podatkowego nie podejmie się zatrudnienia na terenie Wielkiej Brytanii.

1. Do kiedy mogę rozliczyć się z podatku?

Nastąpiła zmiana  w przepisach podatkowych i jak informuje brytyjski urząd skarbowy, możemy rozliczyć podatek już tylko do 4 lat wstecz.

2. Jak długo trwa cała procedura?

Czas oczekiwania na zwrot to 3 – 6 miesięcy. Termin ten jest słowny, nigdzie nie spisany. Urząd dokona rozliczenia najszybciej jak będzie to według niego możliwe. Nadpłacany podatek jest przelewany na konto podane przy składaniu dokumentów.

3. Co zrobić gdy nie posiadam żadnych dokumentów?

Jeżeli nie posiadasz żadnych dokumentów, a wiesz, że płaciłeś podatki w Wielkiej Brytanii, musisz podać nam jak najwięcej danych dotyczących twego zatrudnienia w tym kraju (dane pracodawcy, twój adres w UK oraz dokładną datę zatrudnienia)

Zgłoś się do nas!

Wyślemy Ci dokumenty niezbędne do rozliczenia.

Mamy wiele punktów w całej Polsce!

Znajdź najbliższy oddział w swojej okolicy i zgłoś się do nich.

tłumaczenia poznań

Zleć nam tłumaczenie.

Wypełnij formularz

Stworzyliśmy serwis Zamówienia online z myślą o naszych klientach. W prosty i łatwy sposób można wysłać zapytanie oraz złożyć zlecenie.

tłumacz poznań

Zostań naszym

Partnerem franczyzowym

Przekażemy Państwu szczegółowe dane dotyczące współpracy w sieci franczyzowej i wytłumaczymy, jak funkcjonuje profesjonalna agencja tłumaczeniowa...

Dane kontaktowe
Wybierz oddział najbliżej Ciebie

Agencjatlumaczen.pl
ul.Leszczynowa 90
80-175 Gdańsk

kom. +48 506 994 121
info@agencjatlumaczen.pl

Szybki kontakt
Wszystkie pola są wymagane